ШКОЛА – ПРОСТІР БЕЗПЕКИ

Хто не місив власними руками час,

мов глину, той проспав життя.

Кирило Стеценко

Майбутнє вже почалося… Війна – це потужний виклик, який змінив кожного з нас. Це шлях до нової парадигми цінностей і якісних змін у суспільстві. Вагома роль належить освіті.

Упродовж 24-26 січня 2023 року керівники закладів загальної середньої освіти Красилівської територіальної громади брали участь у тренінгах «Школа – простір безпеки», проведених Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (методист Юлія Каліночкіна). До роботи приєдналися і директори закладів дошкільної освіти. Керівники закладів освіти розглянули питання управління закладом освіти у воєнний час, інтеграції дітей з числа внутрішньо переміщених осіб в освітнє середовище, посилення резильєнтності педагогічних працівників.

Під час воєнного та повоєнного стану  необхідні рішення, які будуть сприяти розвитку освіти. Об’єднання, взаємопідтримка, співпраця допоможуть подолати нові виклики і труднощі в освіті. Тримаймо стрій!