«Таланти твої, Україно!»

Квітень 4, 2018 Конкурси та турніри 26 переглядів

Під таким гаслом 27 березня 2018 року на Городоччині проведено огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти, у якому взяли участь понад 280 вихованців з Городоцького району. На заході були присутні Підлісний Василь Васильович, міський голова Городоцької міської об’єднаної територіальної громади; Матвєйцева Олена Тадеушівна, заступник міського голови з гуманітарних питань; Пунда Вадим Дмитрович, начальник відділу освіти Городоцької районної державної адміністрації; Грицьова Людмила Леонідівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти з виховної роботи; Щепковська Ніна Павлівна, голова райкому профспілки працівників освіти.
Огляд-конкурс розпочався із перегляду виставки робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, на яку було представлено 100 робіт з усіх технік, зазначених у Положенні. Вихованцями району було презентовано 11 майстер-класів. Заслуговували на увагу роботи вихованців районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

У Городоцькому районному Будинку культури, створюючи піднесений настій, усіх запрошених «Маршем» зустрічав оркестр духових інструментів, керівник Віталій Перхайло. Різножанровий концерт проходив у заповненій глядачами залі. Він складалася з 22 номерів хореографічного, інструментального, вокального та літературно-мистецького жанрів.
Яскраво та незабутньо продемонстрували свої таланти:
Шимкова Ангеліна, учениця Городоцької гімназії із піснею «Хто, як не ти» (керівник Оксана Мушинська); Сікорський Владислав, учень Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 грою на акордеоні мелодії «Під небом Парижу» (керівник Валентин Задорожний); оркестр народних інструментів Великояромирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. виконанням вальсу «Втікачка» (керівник Володимир Душко); театральна студія «Сузір’я» Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 уривком із вистави «Жартівниця» (керівник Лариса Чорнобай); Народний художній колектив «Мрія» Городоцького будинку дитячої творчості танцем «Офіціантки» (керівник Оксана Радюк).
По завершенню концерту до учасників та глядачів зі словами вдячності звернувся Заслужений працівник освіти, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г. Гончарук, який подякував за високий рівень організації та проведення заходу, за  майстерність юних талантів та нагородив дипломами Українського державного центру позашкільної освіти переможців всеукраїнських конкурсів.
Журі відзначило належну якість виконання номерів та прагнення до професіоналізму учасників заходу.