Чемпіонат України з самбо серед юніорів та старших юнаків

З 26 по 28 серпня 2021 року в місті Кароліно – Бугас (Одеська область) проходив Чемпіонат України з самбо серед юніорів та старших юнаків. Участь в змаганнях взяло близько 300 спортсменів з різних куточків нашої країни. На цих змаганнях взяли участь і спортсмени Хмельницької області. Золото змагань вибороли Цисар Богдан, Акішев Назар, Юрчак Назар. Срібло змагань здобули Семеняка Даніїл, Нагірна Ангеліна, бронза в Савченка Дмитра, Бережанського Назара, Романова Богдана. Спортсмени, які на цих змаганнях стали чемпіонами продовжать підготовку до чемпіонату світу, який відбудеться в жовтні в Греції.
Крім того з 28 по 29 серпня проходив Чемпіонат України з боротьби самбо серед молоді. Срібло змагань виборов Холод Владислав та бронзу Войтов Олег.
Спортсменів підготували тренери Дмитро Буділовський, Віталій Огон, Сергій Козира, Володимир Онищук, Оксана Пилипчук, Костянтин Мудрик та Генадій Горохов.

Вітаю спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажаю нових перемог!