Прийнято рішення про присвоєння Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка

На VІІІ сесії Хмельницької обласної ради прийнято рішення про присвоєння Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка.

Народився Анатолій Петрович 8 червня 1968 р. у селі Новосілки Самбірського району Львівської області в родині військовослужбовця. Отримав середню й вищу освіту в м. Хмельницький. Після звільнення з лав Збройних сил України (21 рік служби офіцером-артилеристом) він повернувся на Хмельниччину. З 2014 по 2022 роки А.П. Назаренко працював на посаді методиста Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час виконання бойового завдання біля м. Ізюм 28 березня 2022 року А.П. Назаренко отримав смертельне поранення. Його бойові заслуги були високо відзначені Батьківщиною: 9 квітня 2022 року наказом Головнокомандувача Збройних Сил України №396 підполковнику Назаренку А.П., командиру артилерійського дивізіону (в/ч А4168), присвоєно чергове звання полковник (посмертно).

10 червня 2022 року Указом Президента України №405/2022 полковника Назаренка А.П. було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.