Проведено підготовку слухачів закладів вищої та післядипломної освіти з питань цивільного захисту.

У Навчально – методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області триває виконання регіонального замовлення на підготовку слухачів з питань цивільного захисту  для закладів вищої та післядипломної освіти, визначеного розпорядженням голови обласної військової адміністрації. За перший квартал структурними підрозділами НМЦ проведено підготовку 119 слухачів. Зокрема, з початку року на базі Навчально – консультаційного пункту у місті Кам’янці – Подільському пройшли підготовку 59 керівників закладів освіти району. Відповідні заняття проведено й на Хмельницьких територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності: навчання пройшло 17 директорів та заступників закладів освіти громади. У березні навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності за регіональним замовленням проводилися на Славутських територіальних курсах ЦЗ та БЖД (22 особи) та на базі навчально – консультаційних пунктів у містах Нетішині (11 осіб) та Шепетівці (10 осіб). Підготовка слухачів закладів освіти з питань цивільного захисту триває.