Вітаємо ученицю Хмельницької гімназії №1 ім. В. Красицького з перемогою у «I-FEST»!

«I-FEST» — це міжнародні змагання з інженерії, науки та технологій, які щороку збирають молодих дослідників і розробників з усього світу в туніському місті Монастір. Зі своїми проєктами учасники змагаються у різноманітних секціях конкурсу: фізики, математики, екології, суспільних, комп’ютерних науках, інженерії, біології, підприємництва та бізнесу.

В цьому році на фестивалі представляли свої проєкти близько 1500 учасників з 35 країн світу. Українці вибороли 3 золоті, 8 срібних, 7 бронзових та 2 почесні нагороди.

Ольга Воляник, учениця Хмельницької гімназії №1 ім. В. Красицького, член  Хмельницького територіального відділення МАН, розробила метод для оцінювання досвіду користувача на основі застосування нечіткої логіки, який забезпечує комплексну та точну оцінку і здобула СРІБНУ НАГОРОДУ.

Вітаємо Ольгу і неймовірно пишаємось!