Змагались юні автомоделісти!

22 березня 2023 року на базі Кам’янець-Подільського ліцею №3 Кам’янець-Подільської міської ради проведені обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі). Змагались 14 юних автомоделістів із Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості (2 команди), Старокостянтинівської міської станції юних техніків (2 команди), філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (2 команди) та комплексного багатопрофільного закладу позашкільної освіти будинку творчості дітей та юнацтва Деражнянської міської ради (1 команда). Спортсмени змагались у класі моделей – «G-33». Головний суддя змагань – Трасіух Сергій Володимирович.

До урочистого відкриття долучилися: начальник відділу загальної середньої, позашкільної освіти та кадрового забезпечення управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Гуменюк Світлана Миколаївна, головний спеціаліст управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Тарасенко Мар’ян Олексійович, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Маринюк Михайло Вікторович, директор Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості Ткачук Олександр Володимирович.

За підсумками змагань кращих результатів досягли вихованці філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у складі: Садлевської Людмили, Харкавлюк Анастасії – І місце (керівник команди – Олександр Чудак). Команда нагороджена Кубком Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

ІІ місце здобула команда Старокостянтинівської міської станції юних техніків у складі: Іщука Дмитра, Доротюка Іллі (керівник команди – Володимир Кольков);

ІІІ місце посіли: команда Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості у складі: Солтиса Дениса, Солтиса Антона (керівник команди – Віктор Гуменюк) та команда комплексного багатопрофільного закладу позашкільної освіти будинку творчості дітей та юнацтва Деражнянської міської ради у складі: Шинкарчука Богдана, Околовича Назара (керівник команди – Олег Сирота).

Усіх учасників – переможців нагороджено медалями.Вітаємо наших переможців, спортсменів-автомоделістів, бажаємо їм успіхів у наступних змаганнях!