«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Сьогодні Хмельниччина долучилася до Всеукраїнського патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Пробіг приурочено до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. За організації Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, близько 320 учасників пробігли вулицями обласного центру, щоб засвідчити свою повагу до Героїв, що віддали життя за Україну, та вшанувати їх пам’ять, подякувати та підтримати їх рідних та близьких, об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, а також згуртувати молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності.
До забігу долучилися посадовці та правоохоронці, військовослужбовці та спортсмени, активні громадяни, молодь та діти. Серед них – заступник голови ОДА Сергій Ткачук та заступник голови обласної ради Валентин Соколюк. Усі, хто фінішував у забігу, отримали пам’ятні медалі на згадку про участь у цій спортивній патріотичній акції.