Святкує своє шістдесятиріччя спортивний клуб «ІНДУСТРІЯ» Кам’янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій.

За шість десятків років клуб об’єднав чимало майстрів спорту, призерів Всеукраїнських змагань, чемпіонів України. На честь ювілейної дати в навчальному закладі відбулись змагання серед студентів, учнів та викладачів.

Розпочалися заходи з 25 січня із традиційного спортивного турніру, присвяченого пам’яті Юрія Йосиповича Покотильського. Викладачі закладів фахової передвищої освіти міста об’єдналися задля змагань у різних видах спорту.

16 лютого відбувся турнір із волейболу серед команд навчальних відділень коледжу. У змаганнях взяли участь 4 команди. Переможцями турніру стала команда «Айтішник» відділення комп’ютерних технологій.

10 березня відбувся волейбольний турнір серед дівчат учнівської та студентської молоді місцевих громад. Змагались три команди: Баговецького ліцею, Староушицького ліцею та господарів турніру. Почесне І місце виборола команда дівчата Баговецького ліцею.

17 березня в спортивному залі коледжу проведено волейбольний турнір серед юнаків учнівської та студентської молоді. Призові місця здобули: ІII місце – Баговецький ліцей, II місце – Летавський ліцей, I місце – Кам’янець-Подільський фаховий коледж індустрії, бізнесу та інформаційних технологій.

З нагоди ювілейного року всім викладачам, тренерам та вихованцям спортклубу «ІНДУСТРІЯ» бажаємо ентузіазму, невичерпної енергії, нових успіхів та досягнень у світі спорту!