Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) надає безоплатну допомогу закладам дошкільної освіти.

Заклади дошкільної освіти №5 «Олімпійський», № 20 “Джерельце” Кам’янець-Подільської міської ради,  № 1 “Капітошка” Хмельницької міської ради, Соснівський ЗДО Білогірської селищної ради,  Жванецький ЗДО Жванецької сільської ради отримали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) комплекти корисних подарунків.

Для створення належних умов перебування здобувачів освіти в укритті під час тривоги фонд надав ліхтарі, повербанки, ємкості для зберігання особистих речей та продуктів харчування. Для забезпечення функціонального та різноманітного освітнього середовища – набори для раннього розвитку дітей, які містять велику кількість іграшок, пізнавальних ігор, лялькових театрів; канцелярські предмети: маркери, крейду, ручки, олівці, лінійки, зошити, білий та кольоровий папір, клей, ножиці, пластилін тощо.  Ці матеріали допоможуть педагогам організовувати творчі активності для дошкільнят, забезпечуючи всебічний їх розвиток та емоційний комфорт.  Благодійна допомога – це внесок у благоустрій закладів дошкільної освіти та відчутна підтримка учасників освітнього процесу.