Продовжено обмін досвідом лідерів учнівського самоврядування на національно-патріотичну тематику

Травень 8, 2018 Новини 19 переглядів

26 квітня 2018 року на базі Великомацевицького НВК Старокостянтинівського району було проведено регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Розвиток лідерських якостей на національних традиціях українського народу». Метою регіонального збору було обмін досвідом роботи органів учнівського самоврядування, активізація роботи комісій обласної ради старшокласників та проведення школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування.
Захід зібрав у дружньому колі лідерів та координаторів учнівського самоврядування Старокостянтинівського району, Летичівської ОТГ, Красилівської ОТГ, Меджибізької ОТГ, Старосинявської ОТГ, Полонської ОТГ, міст Старокостянтинова та Хмельницького.

З вітальним словом до учасників збору звернулись Інна Пірожок, завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Наталія Сапчук, директор Центру дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради та Ольга Куйдан, директор Великомацевицького НВК.
Голова ради старшокласників Старокостянтинівщини Юля Валькова презентувала роботу учнівського самоврядування району, а президент клубу «Дозвілля» Руслана Ярошик ближче познайомила присутніх із роботою учнівської ради Великомацевицького НВК. Аліною Герасимчук, головою учнівської ради, була представлена волонтерська робота школи. Також лідери мали змогу почути про особливостості роботи, пов’язаної зі збором місцевого фольклору та відновленням давніх традицій своєї місцевості.
Під час тренінгового заняття, яке провела психолог Великомацевицького НВК Віра Матвійчук, лідери мали можливість ближче познайомитись між собою, побудувати модель справжнього лідера та поділитись ідеями щодо залучення однолітків до спільних справ.
Зустріч продовжилась екскурсією до шкільного історико-краєзнавчого музею, яку провели члени учнівської ради Великомацевицького НВК. Учасники заходу познайомились із пам’ятками культури та відомими постатями місцевості.
По завершенні екскурсії до уваги присутніх було представлено театральне дійство «Вечорниці на селі» й веснянка, до якої радо долучилися лідери, що завітали на регіональний збір.
Сподіваємось, що цей захід став для учасників поштовхом для здійснення корисних справ, генерування нових ідей та пошуку нових шляхів реалізації задуманих планів.