Всеукраїнський конкурс екскурсоводів«Край, в якому я живу»

23-24 березня 2023 року відбувся ІІ тур VІІ Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Організатори конкурсу – Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Мета заходу – виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, природного довкілля, розвитку музейної справи в загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладах освіти.

На ІІ тур конкурсу надійшли 52 презентації та описи екскурсій музеїв закладів освіти з 21 області України та м. Києва. Хмельниччину представляли переможці І (обласного) туру серед музеїв військово-історичного, краєзнавчого та літературного профілів.

Вітаємо екскурсовода Дарію БАКСАЛОВУ, вихованку Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Хмельницької міської ради, яка презентувала зразковий музей закладу в екскурсії «Сторінки української військової історії та імена її творців» та посіла ІІ місце серед музеїв військово-історичного профілю (педагогічний керівник – завідувач відділу організаційно-масової роботи Філіпчук Любов Іванівна).

Loading