Підсумки відкритої першості ОЦТКУМ зі спортивного орієнтування

Незважаючи на несприятливі погодні умови 12 березня 2023 року в м. Хмельницькому (мікрорайон «Озерна»), біля стадіону НВО№28 відбулась відкрита Першість ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування, яка проводилася з метою залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, популяризації спортивного орієнтування, активізації навчально-тренувальної роботи та підвищення рівня майстерності юних спортсменів-орієнтувальників. Учасники змагались на дистанції зі спортивного орієнтування бігом у таких вікових групах:

– молодша вікова група (Ч/Ж12) – 2011-2012 р.н.;

– середня вікова група (Ч/Ж14) – 2009-2010 р.н.;

– старша вікова група (Ч/Ж16) – 2007-2008 р.н.;

– доросла вікова група (Ч/Ж18) – 2006-2005 р.н.;

У Першості взяли участь команди вихованців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді («Мандри», СЗШО № 12, «ХОЦТКУМ»), Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді («Всюду буду», «Олімп»), СК «Туманний Альбінос» м. Кам’янця-Подільського, закладу позашкільної освіти клуб «Юний технік» Нетішинської міської ради, «ЦТКУМ» КЗ «ЦТКУМ» Нетішинської міської ради, «Обрій» Полонська станція юних туристів, команда «Норд» відокремленого осередку Федерації спортивного орієнтування у Хмельницькій області, до участі також залучилися команди з інших областей: команда МДЮСШ-2 та клубу «Восход» м. Вінниці, збірна команда Донецької області та команда клубу КСО «Майстер» м. Дніпро. Всього 74 учасники.

Переможці та призери змагань визначались у кожній віковій групі окремо серед хлопців та дівчат.

Серед дівчат

У групі Ж-12

1 місце – ГОРДІЄНКО Ольга (клубу КСО «Майстер» м. Дніпро, тренер Гордієнко М.П.)

2 місце – КУЧЕРЯВА Кароліна («Олімп», ХМЦТКЕУМ, тренер Собко М.І.)

3 місце – ВАТЧІНА Злата («NON-STOP», тренер Юзвик С.В.)

У групі Ж-14

1 місце – ПАСТУШОК Анастасія (ЗПО клуб «Юний технік» м. Нетішин, тренер Панчук Л.С.)

2 місце – ТАГІЄВА Олександра («Олімп», ХМЦТКЕУМ, тренер Собко М.І.)

3 місце – БОЧАРОВА Софія (ЗПО клуб «Юний технік» м. Нетішин, тренер Панчук Л.С.)

У групі Ж-16

1 місце – ДЕНЕСЮК Юлія (МДЮСШ-2 та клубу «Восход» м. Вінниця, тренер Пронтішева Л.П.)

2 місце – ЛОГВИНОВСЬКА Ольга (МДЮСШ-2 та клубу «Восход» м. Вінниця, тренер Пронтішева Л.П.)

3 місце – ЮЗВИШИНА Діана («Всюди буду», тренер Мельник М.В.)

У групі Ж-18

1 місце – БЕСКИДЕВИЧ Вероніка («Мандри» ХОЦТКУМ, тренер Гордєєва Г.В.)

Серед хлопців

У групі Ч-12

1 місце – СУХОМЛИН Олексій (ЗПО клуб «Юний технік» м. Нетішин, тренер Панчук Л.С.)

2 місце – ЛІЩУК Ярослав («Олімп», ХМЦТКЕУМ, тренер Собко М.І.)

3 місце – ЗЕЛЕЦЬКИЙ Олександр («Олімп», ХМЦТКЕУМ, тренер Собко М.І.)

У групі Ч-14

1 місце – ЖУКОВСЬКИЙ Владислав (МДЮСШ-2 та клубу «Восход» м. Вінниця, тренер Пронтішева Л.П.)

2 місце – ГОРДІЄНКО Валерій (клубу КСО «Майстер» м. Дніпро, тренер Гордієнко М.П.)

3 місце – ТАРАРІН Андрій (СК «Туманний Альбінос», тренер Тарарін В.М.)

У групі Ч-16

1 місце – СИНЯВСЬКИЙ Іван (ЗПО клуб «Юний технік» м. Нетішин, тренер Панчук Л.С.)

2 місце – ЖУКОВСЬКИЙ Артем (МДЮСШ-2 та клубу «Восход» м. Вінниця, тренер Пронтішева Л.П.)

3 місце – КОЗЛОВСЬКИЙ Гліб (МДЮСШ-2 та клубу «Восход» м. Вінниця, тренер Пронтішева Л.П.)

У групі Ч-18

1 місце – СТАРЦЕВ Юрій (збірна команда, Донецька область, тренер Лавриненко Н.В.)

2 місце – СТАРЦЕВ Кирило (збірна команда, Донецька область, тренер Лавриненко Н.В.)

3 місце – ЯГОВКІН Ілля («НОРД» ВО ФСОУ, тренер Краюшин О.О.)

Переможці та призери були нагороджені дипломами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

З протоколами змагань можна ознайомитись за посиланням.

Дякуємо адміністрації НВО № 28 за надану допомогу і можливість провести спортивний захід з дітьми.