Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

На Шепетівщині пройшло «полювання на лисиць»!

Травень 15, 2018 Головна|Новини|Спорт 568 переглядів

З 10 по 11 травня 2018 року у лісових масивах Шепетівщини, а саме Городищенського лісу відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації («полювання на лисиць»).
Змагання розпочалися з урочистого відкриття. До юних радіопеленгаторів з вітальним словом звернулась директор Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Лариса Домбровська.
Цьогоріч у обласних змаганнях прийняло участь 42 спортсмена, які представляли вісім команд Хмельницької області (Кам’янець-Подільського, Теофіпольського районів, міст Нетішин, Славута, Шепетівка, Старокостянтинів, Летичівської і Грицівської селищних об’єднаних територіальних громад) та команда Рівненського міського центру творчості учнівської молоді.

У рамках змагань здійснювався пошук передавачів в діапазоні радіохвиль 144 мГц та 3,5 мГц. Учасникам необхідно було знайти задану кількість «лисиць» за найменший час.
За рішенням суддівської колегії у командному заліку перемогу здобули:

  • І місце – команда Нетішинського Клубу «Юний технік»;
  • ІІ місце – команда Славутської міської станції юних техніків;
  • ІІІ місце – команда Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

В особистому заліку переможців змагань було нагороджено дипломами Ліги радіоаматорів України відповідних ступенів та медалями Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Вітаємо переможців та призерів обласних відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. Бажаємо нових перемог на всеукраїнському рівні!