Придбано нові шкільні автобуси

03.03.2023 року для учнів та вчителів Москалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ярмолинецької територіальної громади з метою забезпечення комфортного підвозу здобувачів освіти  придбано новий шкільний автобус.

Кошти на придбання транспортного засобу було виділено з місцевого бюджету громади. Автобус здійснюватиме підвезення до школи дітей із навколишніх сіл Верхівці, Волудринці, Коритна. Кількість осіб, які перевозяться на цьому маршруті – 80 учнів та 2 педагогічних працівники.

Також гарною новиною 23.03.2023 року  порадували учасників освітнього процесу ще одного навчального закладу громади, адже для їх комфортного підвозу із ближніх сіл до Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2  придбано два новеньких шкільних автобуси.

Кошти на закупівлю автобусів виділено з місцевого бюджету громади, відповідне рішення погодив селищний голова Андрій Шутяк.

Автобуси передали для школи в Ярмолинцях, для здійснення підвозу учнів та супроводжуючих за таким маршрутом:

с. Волудринці – с. Слобідка Кадиївська – с. Кадиївка – Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2; с. Шевченка – Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2; с. Антонівці – Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2.

Сподіваємося, що наші діти вже дуже скоро курсуватимуть на нових автобусах під мирним небом України!