Проведено засідання регіональної експертної ради з питань атестації закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

10 квітня проведено засідання регіональної експертної ради з питань атестації закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Під час засідання було розглянуто справи 4-х закладів освіти: Шепетівський професійний ліцей,  ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», ВПУ № 25 м. Хмельницького та ДНЗ «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей». За результатами розгляду було прийнято рішення пропонувати  визнати атестованими заклади строком на десять років за відповідними професіями та направити матеріали закладів Акредитаційній комісії України для затвердження.