Вітаємо переможців олімпіади

З 02 по 06 квітня 2023 року в м. Львові проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Учасниками олімпіади від Хмельницької області були учні закладів загальної середньої освіти м. Славути, м. Хмельницького та Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, які показали гарні результати і здобули призові місця:
– І місце – ОНОФРІЙЧУК Юлія Володимирівна, учениця 11 класу Навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова. Учитель – Кунділовська Тетяна Валеріївна;

– ІІ місце – ЧУМАК Мар’яна Сергіївна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради. Учителі – Захарова Оксана Іванівна, Кузь Людмила Йосипівна;

– ІІІ місце – ГРОНСЬКА Каріна Віталіївна, учениця 8 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4. Учитель – Посмітюха Інна Анатоліївна.

Щиро вітаємо учнів та їх наставників, бажаємо подальших перемог і впевнених кроків до поставлених цілей!!