Розмалюю писанку, розмалюю…

Напередодні Великодня в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся ІІІ (очний) фінальний етап обласного свята-конкурсу писанкарства «Подільська писанка».
На свято-конкурс завітали кращі писанкарі з 13 територіальних громад області.
Завершальний етап конкурсу передбачав: урочисте відкриття, контрольний довільний розпис, нагородження переможців та призерів. Захід проходив в затишній, камерній, творчій камерній атмосфері.
У процесі виконання довільного розпису юні писанкарі створювали власні писанки впродовж двох годин.
Основними критеріями розпису були:
-чистота техніки виконання;
-складність орнаменту;
-дотримання правил воскового розпису, традиційного для Поділля;
-захист (розповідь).
Підсумувавши усі завдання конкурсу, журі нагородило конкурсантів дипломами відповідних ступенів.
Найвищу нагороду – Гран – Прі, здобула Лужняк Віолетта, вихованка Палацу творчості дітей та юнацтва Хмельницької міської територіальної громади.
Під час виконання вихованцями контрольного завдання їх талановиті керівники також творчо працювали. Вони розписували яйця для захисників, які боронять нашу Україну.
Вітаємо переможців! Дякуємо за активну участь та допомогу усім керівникам гуртків!
Разом до перемоги!
Великдень всіх нас на гостини просить,
Малює сонце полотно небес,
І крашанку, як усмішку, підносить.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!