12-13 квітня відбулося засідання першої секції атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації.

На засіданні розглянуто атестаційні матеріали та прийнято відповідні рішення щодо 102 педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти, що є об’єктами спільної власності територіальних громад Хмельницької області, які знаходяться в управлінні Хмельницької обласної ради, Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області, дитячого будинку обласної ради, обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, комунальних некомерційних підприємств “Хмельницька обласна дитяча лікарня” та “Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини”. Відповідно до безпекової ситуації атестаційна комісія продовжувала роботу в укритті.

За результатами роботи присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 17 педагогам.

Визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» – 79 педагогів.

Присвоєно педагогічне звання «старший учитель» – 8 педагогам.

Визнано такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» – 12 педагогів.

Присвоєно педагогічне звання «учитель – методист»-5педагогам.

Визнано такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «учитель – методист» – 17 педагогів.

Присвоєно педагогічне звання «старший вихователь» – 2 педагогам.

Визнано такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший вихователь» – 2 педагога.

Визнано такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь – методист» – 1 педагог.

Присвоєно педагогічне звання «керівник гуртка – методист» – 1 педагогу.

Визнано такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «керівник гуртка – методист» – 3 педагоги.

Визнано такими, що відповідають займаній посаді – 2 керівники закладу загальної середньої освіти.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації. Бажаємо педагогам творчості, наснаги, міцного здоров`я, перемоги та миру!