Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Оголошено проведення Всеукраїнського дитячого екологічного конкурсу «Скажи: «Пластику – НІ! Зеленому майбутньому – ТАК!» – 2018

Травень 31, 2018 Головна|Екологія 720 переглядів

Нещодавно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підтримав ініціативу Благодійної організації «Благодійний фонд Лелекера» із започаткування нею щорічного Всеукраїнського дитячого екологічного конкурсу «Скажи: «Пластику – НІ! Зеленому майбутньому – ТАК!» – 2018 (див. Положення про конкурс на сайті НЕНЦ за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/05-17-134.pdf). Проблема глобального поширення в довкіллі пластикових відходів та їх утилізації дуже загострилася і сьогодні стала надзвичайно актуальною для усіх держав світу й громадськості.
Метою конкурсу є розвиток екологічної самоосвіти та формування еко- культури у підростаючого покоління, підтримка і розвиток еко-волонтерства, формування взаємозв’язку між діями екологічного спрямування, громадянською активністю та благодійністю.

Завдання конкурсу:

  • розкриття природнього творчого потенціалу;
  • усвідомлення особистого внеску у вирішення екологічних і соціальних проблем;
  • підвищення інтересу підростаючого покоління до професій еколого-біологічного спрямування;
  • висвітлення найкращих почуттів доброти, справедливості та відповідальності за свої дії.

До участі у Конкурсі запрошуються навчальні заклади дошкільної освіти, заклади загальної середньої, професійної та позашкільної освіти будь-якої форми власності; вихованці дитячих садків, учні шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, дитячих та юнацьких творчих колективів, студій, центрів тощо.
Інформацію про Всеукраїнський дитячий екологічний конкурс «Скажи: «Пластику – НІ! Зеленому майбутньому – ТАК!» Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА довів окремим листом до відома керівників та педагогічних колективів підвідомчих закладів загальної середньої і позашкільної освіти та рекомендував їм сприяти участі школярів у заходах конкурсу.
Детальна інформація та довідки від організаторів за тел.: (044) 430-43-90, (контактна особа від НЕНЦ – Радченко Тамара Дмитрівна, e-mail: radchenko@nenc.gov.ua); контактна особа від БО «Благодійний фонд «Лелекера» – Тарасова Наталія Олексіївна, тел. (044) 228-80-02; (067)235-62-36; e-mail: lelecare.charity@gmail.com.
Бажаємо всім учасникам конкурсу успішної участі в його заходах.

Руслана Бацура, керівник гуртків Хмельницького ЕНЦУМ.