Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Круглий стіл «Поширення інформації в області щодо наставництва, патронату, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу».

Червень 2, 2018 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|Заклади інституційного догляду та виховання|Новини 709 переглядів

З метою виконання пункту 35 Плану заходів з реалізації I етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки, 1 червня 2018 року на базі обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено круглий стіл за участі представників Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, найбільш чисельних церков області на тему: «Поширення інформації в області щодо наставництва, патронату, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу».
Учасники розглянули питання щодо поняття «наставництво», «патронат», «прийомна сім’я», «дитячий будинок сімейного типу», «опіка/піклування», «усиновлення».
Визначено функції центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та шляхи співпраці з органами управління освіти області щодо пошуку наставників та патронатних вихователів, кандидатів у прийомні батьки, батьків-вихователів.