Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Profest»

Червень 13, 2018 Освіта|Дошкільна освіта|Новини 11 переглядів

09.06.2018 року у Київському “Центрі культури та мистецтв Дніпровського району” відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Profest» при сприянні Міністерства культури України, Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Дніпровського району міста Києва.
Колективи та окремі солісти демонстрували свої творчі здібності у інструментальному, хореографічному, вокальному жанрах, художньому слові та образотворчому мистецтві.
Інструментальний ансамбль «Передзвони» Шепетівського ЗДО №10 «Михайлик» (керівник – Пушкарук Вікторія Михайлівна) виборов перше місце у номінації «Інструментальна музика» молодшої вікової категорії. Суддів вразила професійна майстерність та артистичність виконавців.