Позашкільна освіта Полонщини

Щоденний гомін дітей, клас переповнений. До пізнього вечора відбуваються дискусії, створюються та втілюються у життя нові проєкти, вивчаються технічні науки. Це гурток «Радіоелектронне конструювання» Полонського Будинку творчості школярів, керівником якого уже понад 17 років є Мельничук Сергій Анатолійович, який за свою професійність та майстерність нагороджений:

– грамотами, дипломами  та кубками ХОЦННТУМ (за підготовку команд-переможців  обласних змагань  з «Радіоелектронного конструювання», конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок, заочної виставки науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість — тобі, Україно!”);

– грамотою  Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом;

– подякою Міністерства освіти і науки України;

– грамотою УДЦПО (за підготовку призерів всеукраїнських змагань з   радіоелектронного конструювання);

–  почесною грамотою департаменту освіти і науки  Хмельницької обласної державної адміністрації;

– дипломами призера обласної педагогічні виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»;

– подякою від командира в/ч А7384 полковника О.Водолазького за волонтерську допомогу та підтримку ЗСУ.

Вихованці Сергія Мельничука своїми знаннями, умінням творити впродовж багатьох років здобувають нагороди на місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях.

Так, у період 2018-23рр. здобувачі позашкільної освіти гуртка «Радіоелектронне конструювання» здобули дипломи:

• обласного рівня:

І ступеня – 90;

ІІ   ступеня – 34;

ІІІ  ступеня – 29

• всеукраїнського рівня:

І ступеня – 29;

ІІ   ступеня –15;

ІІІ  ступеня – 17

Такі нагороди є цілком закономірними, оскільки кожна посіяна зернина науки дає гарні сходи і врожайні плоди у вигляді  нагород та подяк.