Космос захоплює не тільки вчених…

З 03 по 28 квітня 2023 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний заочний конкурс «Космос. Людина. Духовність» (далі-конкурс). У конкурсі взяли участь  талановиті зірки закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, які цікавляться та досліджують різні аспекти у вивченні космосу, захоплюються його історією та мистецтвом.

Захід проходив у дев’яти секціях: «Космос у лабораторії», «Крізь простір і час», «Твої можливості, людино», «Українці в космосі», «Лицар Духу», «Суперкнига» «Кінець світу», «Краса врятує світ», «Безпілотні апарати в Космосі та на Землі».

При оцінюванні робіт враховувались такі критерії як актуальність, новизна теми, її відповідність тематиці заходу, самостійність написання. За підсумками журі 12 кращих робіт оцінено найвищими балами (2-І, 4-ІІ, 6-ІІІ місць). Вітаємо переможців, бажаємо не тільки вивчати, а й освоювати космос в майбутньому!