Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Про проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Грудень 22, 2018 Головна|Новини 1205 переглядів

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2018 року № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» та наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 19 вересня 2018 року № 373-од «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:
1.1. Графік проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році (далі – графік) згідно з додатком 1.
1.2. Склад оргкомітету та журі ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році (далі – ІІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад) згідно з додатками 2, 3.
1.3. Склад предметно-методичної, апеляційної комісій та експертів-консультантів ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад згідно з додатками 4, 5, 6.

2. Ректору Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти В. Береці:
2.1. Забезпечити організацію та проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад, підвезення учасників до місць проведення в м. Хмельницькому, роботу членів журі відповідно до графіка коштом, передбаченим на проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад.
2.2. Здійснити оплату за складання та перевірку робіт учасників, членам журі, предметно-методичних, апеляційних комісій, експертам-консультантам згідно з кошторисом.
2.3. Забезпечити участь спостерігачів, членів журі та оргкомітету під час проведення І туру ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, іноземної мови, інформатики, інформаційних технологій, історії, фізики.

3. Провести І тур ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, іноземної мови, історії, фізики на місцях відповідно до графіка та забезпечити відеоспостереження координаційним центром із Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за їх проведенням.

4. Провести І тур ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій з урахуванням зонального розподілу міст та районів відповідно до графіка згідно з додатком 7 та забезпечити відеоспостереження координаційним центром із Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за їх проведенням.

5. Забезпечити керівникам структурних підрозділів із питань освіти: Кам’янець-Подільської міської ради – С. Старченко, Шепетівської міської ради – Л. Тихончук, Славутської міської ради – Е. Перепелиці, Старокостянтинівської міської ради – А. Пасічнику, в.о. директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – Л. Корнієцькій умови для участі в І турі ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, іноземної мови, історії, фізики для учнів зі Славутського, Шепетівського, Кам’янець-Подільського, Старокостянтинівського, Хмельницького районів та учнів закладів освіти обласного підпорядкування на базі відповідних міських закладів освіти.

6. Організувати роботу членів журі:
6.1. Забезпечити ректору Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії І. Шоробурі, ректору Хмельницького університету управління та права О. Омельчуку, ректору Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти В. Береці, керівникам структурних підрозділів із питань освіти районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, директорам закладів освіти обласного підпорядкування участь членів журі, експертів-консультантів із розрахунку зайнятості на одноденній олімпіаді – 2 дні, дводенній – 3 дні.
6.2. Рекомендувати ректору Хмельницького національного університету М. Скибі, ректору Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького О. Шинкаруку, ректору Кам’янець-Подільського національного університету імені Івaнa Oгієнкa С. Копилову забезпечити участь членів журі, експертів-консультантів із розрахунку зайнятості на одноденній олімпіаді – 2 дні, дводенній – 3 дні.
6.3. Здійснити перевірку робіт учасників І туру ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з історії – 12 січня, з астрономії – 12-13 січня, з іноземної мови – 09-10 лютого, з фізики – 09-10 лютого 2019 року; перевірку робіт учасників олімпіади з української мови та літератури здійснити 19-20 січня 2019 року; перевірку робіт учасників олімпіад з математики, географії, екології, економіки, мов та літератур національних меншин, правознавства, біології, хімії, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання та ІІ туру олімпіад з астрономії, географії, іноземної мови, історії, фізики здійснити в дні проведення олімпіад, відповідно до графіка.
6.4. Оплату відряджень членів журі, предметно-методичної, апеляційної комісій та експертів-консультантів здійснити коштом установ, у яких вони працюють.

7. Заїзд команд на одноденні олімпіади здійснити напередодні проведення олімпіади; на дводенні олімпіади – у день проведення. Заїзд команд на олімпіаду з трудового навчання здійснити 15 лютого 2019 року.

8. Рекомендувати ректору Хмельницького національного університету М. Скибі створити умови для проведення практичного туру олімпіади з хімії на базі закладу відповідно до графіка.

9. Забезпечити в.о. директора Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Л. Корнієцькій базу закладів освіти: гімназії № 2 м. Хмельницького, Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4, навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького, Хмельницького ліцею № 17, Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 імені Івана Огієнка, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 м. Хмельницького для проведення теоретичних та практичних турів ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад відповідно до графіка.

10. Забезпечити директору Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Ю. Курманському, директору Хмельницької санаторної школи із збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців) Л. Підгорній умови проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад, організувати харчування і проживання учасників, керівників команд на базі закладів відповідно до графіка коштом, передбаченим на проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад.

11. Забезпечити директору Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості школярів Г. Гончаруку, директору Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Н. Колесник підвіз учасників відповідно до затверджених графіків і маршрутів коштом, передбаченим на проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад.

12. Витрати на проїзд, харчування в дорозі учасників ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад та відрядження осіб, які їх супроводжують, покласти на відповідні структурні підрозділи з питань освіти районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, заклади освіти обласного підпорядкування.

13. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора – начальника управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Департаменту Т. Дупляк.

Директор Департаменту О. Фасоля

Оригінали документів:
Наказ № 530-од

Додаток 1 графік

Додаток 3 журі

Додаток 4 предментна комісія

Додаток 5 апеляційна комісія

Додаток 6 експертна комісія

Додаток 7 зональний розподіл