Освіта Красилівської громади.

Освітня галузь Красилівської міської територіальної громади – динамічна система, яка постійно розвивається, удосконалюється для забезпечення права кожного на якісну освіту: вихованці дошкілля отримують знання, що максимально відповідають їх потребам; перед учнями закладів загальної середньої освіти – цілий світ новітніх інформаційних форматів; нові освітні можливості й умови – для дітей з особливими освітніми потребами; престижність, самореалізація, конкурентоспроможність – для учнів випускних класів старшої профільної школи.
Систему освіти Красилівської міської територіальної громади складає мережа освітніх закладів:
– 19 закладів дошкільної освіти, з них 4 дошкільні структурні підрозділи (870 вихованців);
– 20 закладів загальної середньої освіти (3359 учнів): 1- ліцей, 13 – гімназій та 6 – ЗОШ І-ІІ ступенів;
– 2 заклади позашкільної освіти (1176 вихованців);
– інклюзивно-ресурсний центр (325 дітей).
Одним із пріоритетних напрямків розвитку освітньої галузі громади є вивчення профільних предметів в старшій профільній школі, яка функціонує на базі Красилівського ліцею із вересня 2021 року
Для 776 освітян Красилівської МТГ 2022-2023 навчальний рік – це ще один важливий крок на етапі створення безпечних умов перебування дітей у закладах, втілення нових освітніх стандартів, принципів, вимог і форм.
Відділ освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради очолює ЗАЇКА Олена Михайлівна, досвідчений , ідейний, модерний управлінець. Діяльність керівника спрямована на дотримання головного «меседжу» – дитина має бути щасливою! Щасливою у сім’ї, дитячому садку, школі, у місті та селі – там, де вона народилася та живе, у своїй країні…