Вітаємо переможців четвертого етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Відповідно до наказу МОН України № 540 від 09.05.2023 року переможцями Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти Хмельницької області є:

• ОНОФРІЙЧУК Юлія Володимирівна ,

учениця 11 класу Навчально-виховного об’єднання №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова;

• БЕЗКОРОВАЙНИЙ Олександр Сергійович,

Учень Шепетівського професійного ліцею;

• ШВЕД Христина Михайлівна,

Студентка відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій» приватного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський податковий інститут».

• СТОЛЯР Софія Дмитрівна,

учениця 4 класу Славутської гімназії №6 Славутської міської ради;

• ЛЕВОНТЮК Вероніка Андріївна,

учениця 6 класу Славутської гімназії №4 Славутської міської ради;

Ознайомитись з наказом можна за посиланням https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-rezultati-chetvertogo-etapu-xxiii-mizhnarodnogo-konkursu-z-ukrayinskoyi-movi-imeni-petra-yacika

Вітаємо переможців та їх наставників!!!!

Бажаємо подальших успіхів!