Вшанування МАНівців-переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та працівників освіти, які їх підготували

Сьогодні, 15 травня у актовій залі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулась урочиста церемонія нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та педагогічних і науково-педагогічних працівників, які їх підготували.
Головні герої свята – 34 здобувачі освіти області, які міцно тримають освітній фронт.
На урочисту церемонію завітали почесні гості та партнери, які підтримують починання, пошуки та прагнення МАНівців Хмельниччини розвиватись й перемагати.
Абсолютних переможців сердечно вітали й нагороджували сертифікатами лауреатів обласної премії І ступеня, дипломами переможців другого етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023 році та пам’ятними медалями заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Юр’єв та перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук.
На урочистій церемонії відбулося також і пошанування педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти області, які є науковими керівниками винуватців свята. Зі словами глибокої пошани, побажаннями творчої наснаги та нових звершень, педагогічним та науково-педагогічним працівникам, вручали подяки Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації Дарія Басюк, директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації, доктор економічних наук, професор та Михайло Маринюк, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Зі словами щирої вдячності і своїми враженнями від навчання у Хмельницькому територіальному відділенні Малої академії наук України до усіх присутніх звернулася Антоніна Свирида, здобувачка освіти 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею №5, двократний переможець обласного, абсолютний переможець всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Фольклористика», стипендіат Президента України.
Завершили урочистості мотиваційні виступи ректорів закладів вищої освіти Інни Шоробури ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника науки і техніки України, президента Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України; Олега Омельчука, ректора Хмельницького університету управління та права, доктора юридичних наук, професора, президента Євразійської асоціації правничих шкіл та правників; Юрія Телячого, президента Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, доктора історичних наук, професора, заслуженого працівника культури України, голову Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Почесного краєзнавця України, які висловили щиру вдячність слухачам, педагогам, владі й колективу Хмельницького територіального відділення МАН за високі результати та наполегливу працю.
Слова великої подяки висловлюємо науковим керівникам, педагогам, батькам учнів, які плекають талановиту молодь. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі й амбітні завдання, досягати нових наукових вершин, гордо нести звання наукової еліти Хмельниччини.
Наш освітній фронт не зламати! Все буде Україна!