Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Попри виклики воєнного часу та в умовах карантинних обмежень протягом січня-лютого 2023 року в області було проведено ІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 навчальних предметів.

23 травня у Хмельницькому національному університеті відбулося урочисте нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Відзначали кращих знавців шкільних наук заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, начальник відділу з питань місцевого самоврядування та комунікацій виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Світлана Плотнікова, директор Департаменту освіти та науки ОВА Дарія Басюк, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка Віктор Очеретянко, представники закладів вищої освіти.

Учасниками ІІІ етапу були здобувачі освіти з 47 територіальних громад області, 5 закладів освіти обласної  комунальної власності та Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка.

Всього 977 учнів закладів загальної середньої освіти взяли участь в ІІІ етапі. З них переможцями є – 480 учнів, що складає 49% від загальної кількості учасників!

Дипломи І ступеня здобули 68 учнів, ІІ ступеня – 147 учнів, ІІІ ступеня – 265 учнів.

За досягнення високих результатів на обласному етапі учнівських олімпіад одноразовою грошовою премією нагороджено 193 учні.

Список переможців ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році міститься за покликанням: http://surl.li/hgaqx