Зустріч переможців ІV етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів з представниками влади Хмельниччини

24 травня 2023 року в сесійній залі Хмельницької обласної ради відбулася зустріч переможців ІV етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів з представниками влади Хмельниччини.
28 учнів середніх закладів освіти Хмельницької області, їх педагоги-наставники у формі круглого столу мали змогу поспілкуватись, задати запитання голові обласної ради Віолеті Лабазюк, заступнику начальника обласної військової адміністрації Володимиру Юр´єву, директору Департаменту освіти та науки обласної військової адміністрації Дарії Басюк. Модератором зустрічі виступив ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка Віктор Очеретянко.
Подяками Хмельницької обласної ради та Хмельницької обласної військової адміністрації, цінними подарунками нагороджено 28 переможців, 25 учителів та 11 методистів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які здійснювали організаційно-координаційну роботу під час проведення IV етапу учнівських олімпіад.
Зворушливою вітальною промовою до присутніх звернулася учениця 8 класу навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького Єлизавета Хараджа, сім’я якої через військову агресію росії змушена була переїхати з Маріуполя в місто Хмельницький.
Щиро вітаємо талановиту молодь краю, їхніх учителів, батьків, бажаємо міцної віри в Перемогу та впевнених кроків у світле майбутнє!
Списки переможців ІV етапу всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022/2023 навчальному році розміщено за покликанням: http://surl.li/hgrnj .