Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Про підсумки І етапу Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

Квітень 8, 2019 Позашкіллю України - 100! 221 переглядів

30 березня в м. Волочиську Хмельницької області відбувся І етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.
Організацію проведення змагань здійснено Хмельницьким обласним центром туризмом і краєзнавства учнівської молоді за керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.
Організатори дякують за допомогу у організації голові Волочиської міської ради Черниченку Костянтину Володимировичу, начальнику управління освіти Волочиської міської ради Плотніковій Аллі Миколаївні, методисту управління освіти Приймаку Олегу Анатолійовичу та адміністрації Волочиської дитячо-юнацької спортивної школи.
У І етапі Кубку взяли участь 123 учасників у складі 10 команд з Хмельницького, Красилівського районів, міст Старокостянтинова, Хмельницького, Городоцької міської ради, Полонської, Чемировеської, Волочиської, Красилівської ОТГ та Хмельницького ОЦТКУМ.

Особисто-командні змагання відбулись у трьох вікових категоріях, окремо серед хлопців та дівчат. Змагалися в лісопарку міста Волочиська. Орієнтувальники долали дистанції у заданому напрямі, довжиною від двох до трьох кілометрів.
Не всі учасники змогли подолати дистанцію повністю та вкластись в контрольний час, але отримали досвід та задоволення від змагань.
За результатами дистанцій учасники-призери у своїх групах на кожній дистанції були нагороджені грамотами ОЦТКУМ.
У групі Ж14:
1 місце – Вох Ірина (команда ХОЦТКУМ);
2 місце – Соловей Анна (команда м. Хмельницького);
3 місце – Бескидевич Вероніка (команда ХОЦТКУМ).
 У групі Ч14:
1 місце – Ференс Денис (команда м. Хмельницького);
2 місце – Остапенко Ростислав (команда ХОЦТКУМ);
3 місце – Олійник Артем (команда ХОЦТКУМ).
У групі Ж16:
1 місце – Петуча Наталія (команда Волочиської ОТГ);
2 місце – Возна Діана (команда м. Хмельницького);
3 місце – Захарова Діана (команда м. Старокостянтинова).
У групі Ч16:
1 місце – Бевза Максим (команда ХОЦТКУМ);
2 місце – Купервас Руслан (команда Волочиської ОТГ);
3 місце – Панчук Олександр (команда Красилівського району).
У групі Ж18:
1 місце – Андрушко Анастасія (команда Полонської ОТГ);
2 місце – Неспляк Альона (команда ХОЦТКУМ);
3 місце – Рудчук Вікторія (команда м. Хмельницького).
У групі Ч18:
1 місце – Мороз Олександр (команда м. Хмельницького);
2 місце – Романюк Назар (команда Полонської ОТГ);
3 місце – Домбровський Ілля (команда м. Хмельницького).
Вітаємо переможців та призерів І етапу Кубку області!

За матеріалами ХОЦТКУМ