Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

У місті Нетішин «полювали на лисиць»!

Квітень 24, 2019 Спорт 199 переглядів

17 та 18 квітня 2019 року в передмісті Нетішина, у його лісових масивах відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації («полювання на лисиць»).
Змагання розпочалися з урочистого відкриття, на яке завітали начальник управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Василь Мисько, головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Алла Слюсарчук. Директор Нетішинського клубу «Юний технік» Микола Заремський привітав учасників змагань, побажав легкого старту та перемоги.

У заході брали участь 53 учасника, які представляли вісім команд Хмельницької області (Кам’янець-Подільського, Теофіпольського районів, міст Нетішин, Славута, Шепетівка, Старокостянтинів, Летичівської і Грицівської селищних об’єднаних територіальних громад) та команди з міст Рівне та Київ.
Програма змагань включала проходження класичних дистанцій на діапазонах 144 мГц та 3,5 мГц серед двох вікових груп (молодшої та старшої).
Два дні юні спортсмени змагалися за першість, проявивши надзвичайну витримку, швидкість та витривалість.
За рішенням суддівської колегії у командному заліку перемогу здобули:
І місце – команда Нетішинського Клубу «Юний технік»;
ІІ місце – команда Славутської міської станції юних техніків;
ІІІ місце – команда Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
В особистому заліку переможців змагань було нагороджено дипломами Нетішинського клубу «Юний технік» та медалями Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Вітаємо переможців обласних відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.
Адміністрація Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді висловлює подяку директору Нетішинського клубу «Юний технік» Миколі Заремському та його працівникам за організацію та проведення заходу.

Методист О. Наумова

Завідувач відділу науково-
технічної творчості О. Шатайло