Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Лідери учнівського самоврядування стали відеооператорами

Квітень 24, 2019 Конкурси та турніри 266 переглядів

19 квітня 2019 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся заключний етап обласного конкурсу відеороликів з метою виявлення та підтримки творчих здібностей у лідерів учнівського самоврядування щодо створення власних роликів.
Тематика відеороликів відповідала проектам, які діють у поточному році для лідерів учнівського самоврядування: «Схід та Захід разом»; «Дихаючий світ» (екологічний); «Молодіжні лідерські дебати»; «Поговори зі мною» (залучення до активної роботи дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт тощо); «М (молодь)-18» (спільні заходи органів учнівського та місцевого самоврядування); «Міняй лідера!» (поїздки, зустрічі, обмін досвідом лідерів); патріотичні, волонтерські, благодійні акції.

Усіх присутніх привітала та націлила на плідну роботу Наталія Жолобок, заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, побажавши хорошого настрою.
До роботи долучилось компетентне журі у складі: Валькова Івана Івановича, оператора оптичної установки Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва; Махмутової Анжели Євгеніївни, методиста художньо-естетичних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Рули Світлани Миколаївни, керівника гуртка «Основи PR та зв’язки з громадськістю», практичного психолога Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості. Журі оцінювало не тільки соціальну направленість, зміст та якість, а й усний «захист» відеоробіт.
Сучасне відеомистецтво набуває все більшої популярності і орієнтується на проблеми сьогодення. Лідери учнівського самоврядування у власних роботах розкрили питання булінгу, інклюзивної освіти, профорієнтації, екологічного стану нашої планети тощо. Усі відеоролики пронизані емоціями та наповнені реальним змістом.
Учасники конкурсу переконані, що відео – це універсальна мова, за допомогою якої можна досягти будь-яких цілей!