Школа педагогічної майстерності

Травень 14, 2019 Головна|Новини 27 переглядів

14 травня 2019р. відбулося чергове засідання обласної ШКОЛИ ВИЩОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ керівників методичних об’єднань, творчих груп вчителів початкових класів з питань «Сучасний урок у початковій школі».
Метою якого було сприяння розвитку педагогічної творчості початкової освіти області щодо розвитку особистості вчителя та удосконалення навчального процесу.
Основними завданнями заходу слугували презентація та популяризація педагогічного досвіду вчителів початкових класів Хмельницької області, яким присвоєно у 2018-2019 р. педагогічне звання «Вчитель-методист».

Традиційно, учасниками даного засідання були обласні тренери Школи вищої педагогічної майстерності Хмельницької області (голови МО, керівники творчих груп), які транслюватимуть побачене на засіданнях ШВПМ вчителів початкових класів РМК/ММК/НМЦ/ОТГ.
Відкриття обласного заходу було здійснено доктором педагогічних наук, професором, ректором Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Берекою Віктором Євгеновичем.
Методист початкової освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галас Антоніна Вікторівна, ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо проведення ДПА та закінчення навчального року.
Методист початкової освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кулик Оксана Олександрівна, розповіла про досвід роботи зарубіжних педагогів форм та методів заохочення учнів початкових класів до свідомої поведінки.
Присутні прийняли участь у майстер-класах вчителів початкових класів Хмельницької області, яким присвоєно у 2018-2019 р. педагогічне звання «Вчитель-методист» за темами:

• «Навчання читання з використанням інноваційних методів».
    Дубіцька Галина Миколаївна, вчитель початкових класів
    колегіуму ім. Володимира Козубняка м. Хмельницького
  • «Уроки-квести у 1 класі».
    Наливайко Ольга Олександрівна, вчитель початкових класів
    колегіуму ім. Володимира Козубняка міста Хмельницького
  • «Використання рутин для формування у дітей алгоритму роботи. Віршовані рутини для кожної дитини».
    Власюк Олег Васильович, вчитель початкових класів
    Михлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізяславського НВК
  • «Уроки розвитку зв’язного мовлення у початкових класах»
    Бушинської Світлани Василівни, вчитель початкових класів
    Новоставецької ЗОШ І-ІІІ, Теофіпольського району
  • «Формування здоров’язберігаючих компетентностей через освітній проект “Інтелект України».
    Волощук Ірина Валентинівна, вчитель початкових класів
    Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії