Нарада «Про стан організації освітньої діяльності в закладах освіти обласної комунальної власності»

Травень 14, 2019 Головна|Новини 81 переглядів

Згідно плану роботи Департаменту освіти і науки обласної адміністрації на 2019 рік, 14 травня 2019 року за участі директора Департаменту О.Фасолі, заступника директора-начальника управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Департаменту Т.Дупляк було проведено нараду для керівників закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності «Про стан організації освітньої діяльності в закладах освіти обласної комунальної власності».

На нараді розглянуто питання щодо результатів моніторингового візиту регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області до закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності, закінчення 2018/2019 навчального року, річне оцінювання, державну підсумкову атестацію, замовлення документів про освіту та ведення відповідної документації, про виконання заходів з реалізації І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року № 526-р, про використання коштів державної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти (виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 № 319) та організацію літнього оздоровлення та відпочинку.