Травень 15, 2019 Головна|Новини 63 переглядів

14 травня 2019 р. науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено семінар для працівників методичної служби області з проблеми «Організація профільного навчання в умовах реалізації нового Державного стандарту». Ректор ХОІППО Берека В.Є. у вступному слові наголосив на актуальності даної проблеми.
Управлінський супровід впровадження Державного стандарту у старшій школі висвітлено Блажиєвською В. М., заступником начальника управління – начальником відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

Питанням науково-методичного супроводу реалізації Державного стандарту у старшій профільній школі приурочено виступи проректора ХОІППО Попика О.Ф., методистів інституту Кенц Г.І., Мирної Л.А., Ратушняк Н.М.; результативність профільного навчання крізь призму ЗНО проаналізовано проректором Хмельницького ОІППО Вашеняк І.Б.
Практичні сторони організації профільного навчання презентовано:

• Луцик Н.В. – завідувачем методичного центру відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району;
  • Монько Є.П. – заступником директора Гуменецької НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія»;
  • Демидко М.В. – заступником директора з навчально-виховної роботи Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького.

Учасники заходу наголосили на проблемних моментах та обмінялися думками з питань впровадження нового Державного стандарту в профільній старшій школі.