«Твою історію мають почути», — Освіторія збирає вчительські історії

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна премія, яка існує для вчителів, що зробили визначний внесок у професію. Нагороду у 2017 році започаткувала громадська спілка Освіторія після підписання меморандуму з Varkey Foundation.

А з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну організатори адаптували премію під новий формат. І тепер збирають історії вчителів, аби назавжди запам’ятати їхні важливі кроки у відновленні української освіти. Розповісти історію вчителя може як і сам педагог, так і його колеги, учні або їхні батьки — жодних обмежень!

Зараз вчителі важливі як ніколи. Вони продовжують навчати під обстрілами, чинити опір в окупації, відновлювати освіту на звільнених територіях. Ці старання мають бути поміченими, почутими та побаченими. Саме тому так важливо продовжувати розповідати їхні історії.

Збір історій триватиме до 1 серпня. Встигніть долучитися за посиланням: bit.ly/3pe0UP9