Семінар-практикум: «Методична майстерня педагога Нової української школи»

Травень 16, 2019 Головна|Методика|Новини 66 переглядів

Відповідно до плану роботи інституту, на виконання наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації № 325-од від 03.07.2017 р. «Про забезпечення умов щодо організації та проведення дослідно-експериментальної роботи по впровадженню проекту Державного стандарту початкової загальної освіти в контексті Концепції Нової української школи» 15.05.2019 року на базі Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею проведено семінар-практикум: « Методична майстерня педагога Нової української школи». Учасників семінару привітали секретар Кам’янець-Подільської міської ради Васильянов Д. С., начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко С. В.
В рамках семінару працювали: секція учасників всеукраїнського експерименту, які відвідали урок з предмету «Я досліджую світ», вчитель 2-Б класу Пілець Т. В., урок англійської мови, вчитель Гафіч Н. С.
Під час дебатів «Успішний випускник Нової української школи», проведених радою старшокласників , учасники семінару за допомогою програми «Menticom» визначали формулу особистого успіху. Секція методистів початкової освіти та голів методичних обєднань вчителів першого класу відвідали уроки з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» учитель 1-А класу Галецька І. М., учитель 1-В класу Александрук Л. М., урок англійської мови «Parts of the Body», учитель англійської мови Дробик Н. С.
Голова методичного об’єднання учителів початкової школи Томашевська А. А. квест «Освітнє середовище Нової української школи навчально-виховного комплексу № 3» заступник директора з навчальної роботи НВК№3 Іваненко Н.О. провела методичний практикум: «Реалізація діяльнісного підходу в навчанні шляхом формування просторової уяви сучасного інтелектуального школяра».
Директор закладу освіти Токар О. В. презентувала інноваційний вектор розвитку навчально-виховного комплексу №3.
Підведення підсумків семінару проведено у формі мозаїки думок Попиком О.Ф., координатором НУШ, проректором ХОІППО, Галас А.В., Кулик О.О., тренерами НУШ, методистами ХОІППО.