500 днів незламності

Для всіх нас 500 днів повномасштабного вторгнення виявилися надскладним випробуванням. Біль, сум та відчай відтепер знайомі кожному українцю. Найбільш вразливими за таких обставин є діти, та ми бачимо, як сміливо вони тримаються. Саме вони вчать нас, що важливо не зупинятись і ніколи не втрачати віру.

З початку повномасштабного вторгнення наші юні генії відвідали 32 міжнародні конкурси та олімпіади, а також вибороли 384 нагороди. Із міжнародних спортивних змагань наші учні та студенти привезли 418 нагород, з яких 143 золотих, 144 срібних і 131 бронзова. Зокрема, вони встигли побувати на Всесвітній зимовій універсіаді, чемпіонаті Європи серед студентів та багатьох інших конкурсах!

А торік дві команди школярів відправилися до мінілабораторії на міжнародну космічну станцію. На борту ракети SpaceX Dragon вони досліджували мікрогравітацію. Подія відбулася в межах міжнародної Програми космічних учнівських експериментів, до якої приєдналась Україна у 2021 році.

Цьогоріч же українські школярі вперше взяли участь у Європейській олімпіаді з експериментальної науки EOES, що містила завдання з фізики, хімії та біології. На цьому конкурсі українські учні вибороли бронзу.

Ці успіхи юних українців неймовірно надихають.

Пишаємось їхніми перемогами.

Дякуємо кожному нашому воїну за ці 500 днів стійкості! Віримо у світле майбутнє України!

Loading