Запрошуємо на ІІ етап курсу підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти».

?Практичні психологи ви тут? Як і обіцяли, анонсуємо початок другого етапу курсу підвищення кваліфікації!

Допомагати школярам долати страхи, підтримати у кризових ситуаціях чи спрямувати до пошуку власного покликання, забезпечити збереження психічного здоров’я учнів — це все завдання практичного психолога. Сьогодні його роль в освіті набуває все більшого значення.

?Уже відбувся перший етап курсу підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти». Там пройшли підготовку тренери, які тепер координуватимуть і супроводжуватимуть навчання учасників другого етапу.

?До другого етапу курсу можуть долучитися усі практичні психологи, які працюють у закладах освіти України, — безкоштовне навчання стартує 21 серпня!

?Під час підготовки навчальної програми проаналізували нинішній рівень забезпечення психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, а також урахували результати опитування понад 4500 практичних психологів закладів освіти.
На курсі практичні психологи опанують нові навички, поділяться досвідом, дізнаються, які інструменти й матеріали, передбачені міжнародними стандартами. Це допоможе ще ефективніше реагувати на виклики сьогодення та надавати психосоціальну підтримку учням.

?Хочете долучитися до навчання? Хутчіше реєструйтеся — https://mhpss.org.ua/courses/preview/19.

Працюємо разом, щоб створити учням і ученицям комфортні умови для навчання та зростання!

Курс запроваджений Міністерством освіти і науки України за підтримки UNESCO та уряду Японії в межах Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України. Навчання здійснюється партнерською організацією Видавництво “Ранок”.

Loading