Відбувся регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти»

Червень 6, 2019 Головна|Новини 43 переглядів

05 червня 2019 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти». Ініціаторами проведення заходу були Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Національна академія педагогічних наук України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПНУ, Рівненські обласна рада, ОДА та обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, ГО «Розумне місто та екосистема» та ТОВ «Київська енергетична агенція». На Форумі науковці, представники органів місцевого самоврядування, керівники, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів освіти, представники громадських організацій, бізнесу обговорювали питання впровадження інноваційних рішень в освітній процес закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної та післядипломної освіти, у національно-патріотичне виховання, у діяльність міст та громад.

Робота здійснювалась на секційних засіданнях та у неформальному спілкуванні за такими напрямами:
1. Інновації в освітньому процесі.
2. Цифрові навчальні технології.
3. STEAM-проекти.
4. Інноваційні технології у національно-патріотичному вихованні.
5. Еко- та енергосистеми.
6. Хмарні сервіси в освіті.
7. Післядипломна освіта (технології дистанційної освіти).

Хмельниччину на Форумі представляла делегація Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яку очолював її ректор, доктор педагогічних наук, професор Берека В.Є. Хмельниччина презентувала на Форумі інноваційний підхід у національно-патріотичному вихованні – впровадження козацько-лицарських виховних традицій та ідей козацької педагогіки у систему освіти з метою формування у дітей та молоді національної самосвідомості та самоідентифікації, активної громадянської позиції.