Червень 10, 2019 Головна|Методика|Новини 177 переглядів

06.06.2019 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась експертна зустріч представників Директорату спеціальної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України з питання «Розбудова мережі інклюзивно-ресурсних центрів та підготовка кадрів для інклюзивної освіти» з представниками органів місцевого самоврядування, працівниками інклюзивно-ресурсних центрів, закладами освіти та громадськими організаціями області.

В заході взяли участь заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Павлишина Світлана Андріївна, заступник директора – начальник управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Дупляк Тетяна Василівна, завідувач сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Марисюк Алла Андріївна, перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Очеретянко Віктор Іванович, завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ХОІППО Синявська Ганна Олександрівна.

В ході зустрічі було обговорено нагальні питання щодо функціонування інклюзивно-ресурсних центрів, їх основні повноваження, облаштування, проблемні питання та перспективи подальшого розвитку.