Успіх збірної команди Хмельницької області на Чемпіонаті України з пішохідного туризму серед юнаків!

З 5 по 9 вересня 2023 року в с. Кам’янка, Львівської області відбувся 52-ий Чемпіонат України з пішохідного туризму серед юнаків, в якому взяли участь 16 команд з областей України.

Хмельниччину представляла збірна команда, у склад якої увійшли вихованці профільних позашкільних закладів міст Кам’янця-Подільського, Полонного та Хмельницького, на чолі з молодим тренером Веронікою ЛЯШКОВОЮ.

На дистанції «Командна смуга перешкод» команда Хмельниччини посіла друге місце, продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивний дух. Всі учасники виконали норматив І розряду зі спортивного туризму.

Показавши непоганий командний результат на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод», у загальному заліку нашій збірній вдалося здобути третє загальнокомандне місце! І це великий успіх, яким ми пишаємося. Команда Хмельницької області вразила своїм вдалим виступом.

Вітаємо з бронзою та висловлюємо подяку учасникам команди, її тренерам, та всім, хто долучився до цього заходу.

Сподіваємося на подальший успіх та перемоги наших спортсменів!

Дякуємо ЗСУ за можливість взяти участь у престижних всеукраїнських змаганнях.