21 вересня 2023 року директор Департаменту освіти та науки ХОДА Дарія Басюк взяла участь у засіданні Президії Національної Академії педагогічних наук України.

На зібранні було обговорено науково-теоретичні основи моделювання інклюзивного освітнього середовища в закладах дошкільної та загальної середньої освіти , інші актуальні питання педагогічної науки в умовах воєнного часу.

Президент НАПН Василь Кремінь вручив нагороди  за вагомий особистий внесок у розвиток освіти двом хмельничанкам:

– медаль «Григорій Сковорода» – Дарії Басюк;

– медаль «Костянтин Ушинський» – Наталії Сиско – провідному психологу Науково – методичного центру професійно- технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно- педагогічних працівників у Хмельницькій області.
Вітаємо колег з почесними нагородами!!!