Підсумки Першості ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування

Листопад 13, 2019 Спорт 34 переглядів

10 листопада в Лісовогринівецькому лісовому масиві проводилась відкрита Першість Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування.
Участь в змаганнях взяли команди з міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Староконстянтинова, Красилова; Красилівського району; з Дунаєвецької та Красилівської об’єднаних територіальних громад; з Ружичнянського та Копистинського навчально-виховних комплексів, команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, а також 8 команд вихованців гуртків Хмельницького ОЦТКУМ – всього 166 спортсменів-орієнтувальників.
Змагання проводились на середніх дистанціях у вікових групах: молодша вікова група (Ч/Ж12) – 2008-2007 р.н.; середня вікова група (Ч/Ж14) – 2006-2005 р.н.; старша вікова група (Ч/Ж16) – 2004-2003 р.н.; доросла вікова група (Ч/Ж18) – 2002 р.н. та старше.
Майже всі учасники подолали дистанцію повністю, а також чимало юних спортсменів виконали нормативи юнацьких та дорослих спортивних розрядів зі спортивного орієнтування.
Переможці та призери Першості нагороджені дипломами та медалями Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Подяка суддівській колегії за організацію Першості, керівникам команд та керівникам структурних підрозділів з питань освіти, які сприяли участі дітей у змаганнях.