Розпочався І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

11 жовтня у Деражнянській громаді розпочався І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), старшої вікової групи «Молоді козаки» закладів освіти Деражнянської міської ради. Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Започаткована у 2003 році бунчуковим товаришем Українського козацтва Петром Бровком та затверджена Міністерством освіти і науки України. Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об’єднання дітей для виконання завдань гри. Захід присвячений пам’яті Сергія Шалана- випускника Деражнянського ліцею №3 імені Героя України Івана Зубкова який загинув у боях із російськими окупантами у 2022 році. Змагання проходять на базі реабілітаційно-оздоровчого центру «Берег надії» с. Головчинці.
Відкриваючи гру, чимало теплих слів підтримки адресував юнакам і дівчатам голова Деражнянської громади Андрій Ковпак, підкреслюючи особливе значення їх участі у заходах національно-патріотичного спрямування в наш нелегкий час. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу України. Вітали учасників змагань начальник відділу освіти молоді та спорту Деражнянської міської ради Євген Балігар, сержант Збройних сил України Олександр Маковей , військовий розвідник, учасник російсько-української війни, повний кавалер ордена «За мужність», службовці ГО ДФТГ «Афган». Вони побажали учням громади витримки й терпіння на шляху до успіхів та перемог.