Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

GoCamp 2020

Грудень 10, 2019 Головна|Діяльність|Оздоровлення 156 переглядів

Шановні колеги,

Організація Global Office за підтримки Міністерства освіти і науки України Regional English Language Office, U.S. Embassy, Kyiv British Council Ukraine, Goethe-Institut Ukraine Французького інституту в Україні / Institut français d’Ukraine запрошує школи до участі в реєстрації на GoCamp 2020 – всеукраїнському проєкті літніх пришкільних мовних таборів з залученням іноземних волонтерів! Реєстрація шкіл відкрита до 15 грудня, участь у проєкті є безкоштовною.

Звертаємось до Вас з проханням розповсюдити оголошення набору шкіл та сприяти проведенню проєкту у Вашій області.
Школі, щоб стати частиною проєкту, потрібно подати заявку за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school/

ВАЖЛИВО!
▪️ Лише до 15 грудня у шкіл є можливість заповнити форму і прикріпити до заявки мотиваційне відео.
▪️Вже 1 лютого 2020 року ми оголосимо 500 шкіл-переможниць з усієї України! !

Що надає GoCamp:
▪️ GoCamp – це вже більше 1600 шкіл-учасниць, 1012 іноземних волонтерів з 72 країн світу та 160 000 дітей з усієї України.
▪️ Вчителі англійської, французької та німецької мов з усіх куточків України зберуться на тренінгу GoCamp у Києві, який пройде у квітні. Це чудова можливість для нетворкінгу, обміну досвідом та навчання інноваційним методикам викладання.
▪️Для учнів участь у проекті – це можливість практикувати іноземні мови та пізнавати світ разом з волонтерами з більш ніж 70 країн світу
▪️ Школи отримають унікальні навчальні програми для школярів – про лідерство, креативність, підприємництво, критичне мислення та основи демократії.

Будемо вдячні за підтримку!
Наше офіційне запрошення зареєструватися на програму є на нашій Facebook сторінці Офіційна реєстрація шкіл на GoCamp 2020 відкрита!
У разі питань і уточнень, телефонуйте за номером +380678146417 або пишіть на наш email join@goglobal.com.ua

З повагою,
команда GoCamp