Сторонами підписання угоди є Департамент освіти та науки обласної військової адміністрації та громадська організація «Аваліст». Реалізація даного проєкту здійснюватиметься у партнерстві з міжнародною організацією Save the Children. У визначених закладах освіти будуть організовані Комітети безпеки шкіл, проводитимуться тренінги, вивчатимуться запити на актуальні потреби. До проєкту долучаються три заклади освіти області:
– Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради;
– Деражнянський ліцей №1ім. П.Стрілецького;
– Ліцей № 18 Хмельницької міської ради.
З учасниками освітнього процесу працюватимуть фасилітатори (психологи), які попередньо пройдуть навчання в рамках проєкту:
– практичний психолог, дефектолог Наталія ЗОТКІНА;
– практичний психолог, соціальний педагог Віра ЧОРНА;
– методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, кандидат психологічних наук Наталія СИСКО.
Впевнені, що реалізація даного проєкту дозволить отримати досвід створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти! Сподіваємось на подальшу активну співпрацю!