Січень 16, 2020 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|Заклади інституційного догляду та виховання|Новини 77 переглядів

Згідно плану роботи Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (далі – Департамент) на 2020 рік, 16 січня 2020 року у приміщенні Департаменту, за участі радника голови обласної державної адміністрації О. Ситницької, директора Департаменту О. Фасолі, заступника директора-начальника управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Т. Дупляк проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності “Про підсумки роботи закладів загальної середньої освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області у 2019 році та основні завдання на 2020 рік».

Під час наради було проаналізовано фінансування закладів за 2019 рік та у 2020 році; діяльність закладів та співпрацю з обласною/міськими/районними службами у справах дітей з питання дотримання вимог чинного законодавства у сфері дотримання прав та законних інтересів дітей; акцентовано увагу на протипожежній безпеці учасників освітнього процесу.

Особлива увага була приділена підсумкам та виокремленням проблемних питань, які виникли під час реалізації І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, а також визначено основні завдання для реалізації ІІ етапу, відповідно до затвердженого Регіонального плану реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Хмельницькій області на 2019-2026 роки, Стратегічного плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти-об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

За результатами наради директором Департаменту О.Фасолею керівникам закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності надано рекомендації щодо організації роботи у 2020 році.