Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Продовжено подачу заявок на конкурс мотиваційних есе серед десятикласників “Моя майбутня професія: планування і розвиток”

Лютий 5, 2020 Конкурси та турніри 127 переглядів

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури, молоді та спорту України і партнером з соціальної ініціативи «Освіторія» продовжують подачу заявок на п’ятий всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Для участі у проєкті, потрібно до 10 лютого 2020 року включно заповнити електронну форму на сайті www.careerhub.in.ua/essay. В електронній̆ формі слід зазначити майбутню професію, свого кумира в професії та питання до нього/неї, і обов’язково описати мотивацію, що стане вирішальною для Організаторів під час відбору.

Також, найактивніші вчителі та вчительки, яких вкажуть учасники/ці, отримають подарунки від організаторів.

Найвмотивованіші автори_ки будуть запрошені на регіональні зустрічі в одному з шести міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Маріуполі. На заходах учасники дізнаються більше про те, як втілити їхні кар’єрні плани у життя. А також зустрінуться із провідними керівниками/цями місцевих компаній і обговорять майбутнє банківської сфери та професії.

28-29 травня 2020 фіналісти регіональних відборів візьмуть участь у національній події у Києві. Де познайомляться та зможуть провести день зі своїми кумирами!

Організатори виберуть 5 найвмотивованіших учасників/ць зі шкіл-партнерів «Освіторія» для яких покриють витрати на доїзд, проживання та харчування під час регіональної та всеукраїнської конференцій, для них та однієї супроводжуючої особи.

Більше деталей можна дізнатися у положенні про проведення конкурсу: https://cutt.ly/grOi14t

Заповнити форму: www.careerhub.in.ua/essay

З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до координаторки проекту Мар’яни Дроняк, info@careerhub.in.ua, (044) 292 02 48, +38 093 835 6228