Для потреб закладів освіти Хмельницької області надруковано та доставлено підручники з української мови

У рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Європейською комісією надруковано та доставлено підручники з української мови для 5 класу закладів загальної середньої освіти загальним накладом 505 032 примірники.
Для потреб закладів освіти Хмельницької області передано 16 844 примірника:
1. “Українська мова” для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Літвінова І.М.);
2. “Українська мова” для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Глазова О.П.);
3. “Українська мова” для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.).
Розподіл отриманих примірників був здійснений відповідно до потреб кожної територіальної громади та закладів загальної середньої освіти з цілодобовим перебуванням дітей Хмельницької обласної ради.
Видачу підручників розпочато та планується завершити до 06 грудня 2023 року.
Використання підручників у паперовому вигляді сприятиме створенню належних умов для ефективного вивчення здобувачами освіти української мови як ключового складника національної ідентичності.